Sonda
Odpowiedz nam na pytanie,
Skąd wiesz o naszej firmie?
z targów
od znajomych
z prasy
z internetu
inne


WYPOŻYCZALNIA POKROWCÓW

 

            Dbając o ekskluzywność Państwa imprezy zachęcamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Oferujemy Państwu wypożyczenie oraz dostarczenie elementów takich jak:

 

 POKROWCE NA KRZESŁA

 

      Nasze pokrowce na krzesła wykonane są z matowej eleganckiej, grubej, dobrej jakości i trwałej tkaniny. Oferujemy pokrowce w dwóch fasonach, które pasują na krzesła zarówno z prostym jak i zaokrąglonym oparciem. Pokrowce przez nas oferowane są dostępne w kolorze białym. Nasze pokrowce nadadzą każdej sali wyjątkowy i niepowtażalny klimat. 

 

CENA NAJMU:

Koszt wypożyczenia pokrowca jest następujący:

5 zł - 1 pokrowiec - (przy zamówieniu minimum 100szt.-MONTAŻ, DEMONTAŻ na terenie Warszawy)-GRATIS!

3 zł - 1 kokarda (cena dotyczy wypożyczenia w zestawie z pokrowcem)

 

W CENIE:

Na terenie Warszawy przy wypożyczeniu powyżej 100 sztuk pokrowców oferujemy: założenie czystych i uprasowanych pokrowców oraz późniejszy ich demontaż w cenie wypożyczenia. Dojazd - za dodatkową opłatą. W cenie wypożyczenia zawarte jest również upranie i uprasowanie pokrowca, wypożyczający nie ma konieczności prania pokrowców po ich użyciu.

 

DODATKI:

Do każdego pokrowca na krzesło oferujemy dodatkowo kolorowe szarfy satynowe w wybranym przez Klienta kolorze. Posiadamy 11 kolorów kokard do wyboru. Kolory dostępnych kokard: jasny ecru, ciemny ecru, róż, fiolet (lawendowy), złoty, bordowy, fuksja, zieleń (lemonkowa), czekoladowy brąz, szafir, tiffany blue. Koszt wypożyczenia kokardy w zestawie z pokrowcem 3 zł/szt. Koszt wypożyczenia samodzielnie kokardy 3zł/szt. Kokardy (szarfy) wykonane są z satyny z lekkim połyskiem.

Na życzenie Klienta możemy dostarczyć szarfy wykonane z organzy w dowolnym kolorze i odcieniu w cenie 4,5zł /szt.

 

CZAS WYPOŻYCZENIA: 3-4 dni

Pokrowce zakładane są rano w dniu uroczystości i odbierane 1-2 dni po uroczystości. Gwarantujemy wysoką jakość i estetykę wykonania pokrowców oraz terminowość ich dostawy.

 

 
WYSYŁKA NA TERENIE KRAJU:
Przy wysyłce pokrowców kurierem w dowolny region Polski, pokrowce są wysyłane 3 dni przed planowaną imprezą.

 

 

KOKARDY NA KRZESŁA (11 kolorów do wyboru)
SERWETKI BAWEŁNIANE 
WAZONY

SKERTINGI

 

 

 

 

 Galeria zdjęć